BASINDA LEVENT UYSAL

Levent Uysal: İsrail'i Kınıyor ve Lanetliyorum!

Nişantaşı Üniversitesi Kurucusu Levent Uysal, ABD'nin Büyükelçiliği'ni Kudüs'e taşıma kararı ve İsrail'in Gazze sınırındaki katliamlarına tepki göstererek, "Filistin halkının haklı protestosuna katliamla karşılık veren İsrail’i kınıyor ve lanetliyorum. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

16Mayıs

“Engel” tanımayan kampüs

Tercih döneminde yeni açtıkları “Maslak 1453 Neotech Campus” ile 40 bin öğrenci tarafından ziyaret edilen Nişantaşı Üniversitesi bu süreçte üniversiteleri için çalışan öğrencilerine plaket takdim etti.

28Temmuz

Tercih döneminde Nişantaşı NeoTech Kampüsü'ne
40 bin ziyaretçi

NİŞANTAŞI Üniversitesi Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Levent Uysal, Maslak'taki NeoTech Kampüsü'nde tercih dönemi sürecinde yapılan çalışmalarda 40 bin öğrencinin ziyarete geldiğini söyledi.

28Temmuz

Meslek yüksek okulu ile başladı 35 bin öğrenciyi buldu

AĞAOĞLU Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ile geçen yıl temmuz ayında İstanbul Maslak’taki 1453 projesinin şantiyesini gezerken, 30 bin metrekare alana oturan 3 katlı binanın kaba inşaatını gösterdi:

26Temmuz

Avrupa’nın tek çatı altındaki en büyük kampusu
NeoTech oldu

Nişantaşı Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Levent Uysal, farklı ve cesur bir eğitim girişimcisi. Tümüyle özel ve yerli sermaye gücüyle hızlı büyüyen, hızla yurtdışına açılan bir yapı oluşturdu.

26Temmuz

Levent Uysal: Gün birlik günüdür

NİŞANTAŞI Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Levent Uysal, 15 Temmuz darbe girişimi yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında "Milletimiz; tek bayrak, tek millet, tek vatan, tek devlet anlayışı ile özgürlüğüne sahip çıktığını tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir" dedi.

12Temmuz

Levent Uysal: Türkiye'nin kendileriyle yarışan bir ülke haline gelmesinden korkuyorlar

İSTANBUL (DHA) - NİŞANTAŞI Üniversitesi Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Levent Uysal, son dönemde yaşanan siyasi kriz nedeniyle Hollanda'yı kınadığını açıkladı.

23Mayıs

Nişantaşı Üniversitesi’nin kurucusu Levent Uysal: Eğitimle büyüyeceğiz

Levent Uysal, 2010’da eğitime başlayan Nişantaşı Üniversitesi’nin kurucusu. Türkiye onu daha çok üniversitenin tanıtım reklamlarında tanıdı.

23Mayıs

Levent Uysal: Yabancı dil ana vatanında öğrenilir

DÜN ve bugün Trabzon'da devam eden Educaturk Eğitim Fuarı'na katılan Nişantaşı Üniversitesi'nin Londra Kampüsü Karadeniz lansmanı ilgi görüyor.

23Mayıs

LEVENT UYSAL: “En büyük gaye istikrarlı olmak”

7 Haziran seçim sonuçlarını değerlendiren Levent Uysal, bu süreçten sonra ülkenin 12 yıllık istikrarını korumak için çalışmak gerektiğini söyledi.

23Mayıs

Bu üniversitenin başkanı, danışmanlarını öğrencilerden seçiyor

Akademi ile sokağın yollarını kesiştiren 3'üncü nesil üniversite olarak bilinen Nişantaşı Üniversitesinin Mütevelli Heyeti Başkanı Levent Uysal, özel hayatının kapılarını İHA'ya açtı. Uysal, üniversitelerde öğrencilerin karşısına çıkan bürokratik süreçleri ortadan kaldırmayı hedefliyor.

23Mayıs

'Babamızın Vasiyetiyle Yola Çıktık'

Üniversite sınavı adım adım yaklaşırken bizde eğitim ajansı okurları için yüksek öğretimin nabzını tutmaya devam ediyoruz.Teorik bilgiyi pratikle besleyerek, öğrencilerini profesyonel yaşama hazırlayan Türkiye’nin en yeni ve dinamik üniversitelerinden Nişantaşı Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Levent Uysal, eğitim ajansı okurları için sorularımızı yanıtladı.

23Mayıs

'5 Fabrika açabilirdim ama eğitime yatırımı seçtim'

Nişantaşı Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Levent Uysal, “İsteseydim 5 tane fabrika açardım. Ancak daha huzurlu bir dünya için geleceğimizin anahtarını yetişmiş insan gücüne teslim etmek istedim” dedi.Çukurova Üniversitesi’nin kurucularından Doç. Dr. Cevdet Uysal’ın oğlu Levent Uysal iş dünyasının pek çok önemli şirketinde üst düzey yöneticilik yaparken babasının ‘Eğitime yatırım yapın’ vasiyetini referans alarak araştırma ve incelemeler..

23Mayıs

Baba vasiyeti okul sahibi yaptı..

İstanbul'da yaşayan işadamı Levent Uysal, 16 yıl önce kaybettiği babası Doç. Dr. Cevdet Uysal'ın "Oğlum paranı eğitim için harca" vasiyetini tutarak üniversite kurdu.

23Mayıs

Türkiye’nin ilk organik kampusu açılıyor Nişantaşı Üniversitesi

Nişantaşı Üniversitesi, eğitim hayatına, Engin Fikirler Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Nişantaşı Meslek Yüksekokulu olarak; 2010-2011 eğitim-öğretim yılında Osmanbey’de başladı. Osmanbey’deki bina yetersiz kaldığı için büyümesiyle beraber Paşa Kampusu’na geçti. 30 lisans ve 42 ön lisans programı ile 400’ün üzerinde akademisyen ve sekiz bine yakın öğrencisiyle büyümeye devam ediyor.

23Mayıs

Levent Uysal Nişantaşı Üniversitesi’ni anlattı

Uzun yıllar bilişim ve telekomünikasyon sektörlerinde üst düzey yöneticilik yapan Nişantaşı Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Levent Uysal, bu dönemde yaptığı gözlemlere ve tecrübesine dayanarak kurduğu Nişantaşı Üniversitesi ile ilgili yenilikleri..

23Mayıs

İşten atılsalar bile para kazanıyorlar

Hem okuyorlar hem para kazanıyorlar. Üniversiteli bu şanslı öğrenciler işten çıkarılsa bile 6 ay maddi destek alıyor.Peki bir üniversite bu imkanları nasıl sağlıyor? Şanslı öğrencilerle yine üniversite öğrencisi genç arkadaşımız..

23Mayıs

Nişantaşı'nda bir akıllı okul

Nişantaşı Meslek Yüksek Okulu, geçen yıl ilk öğrencilerini aldı. Bu yıl hazırlıktan mezun olan öğrenciler, ilk ders yılına başlıyor. Aynı zamanda yeni öğrencilerinin kaydını da alıyor. Okulun sağladığı imkanları sayınca ütopik, gerçeğe uzak gelebilir.

23Mayıs